Apel Gradskog štaba za žetvu
11.06.2014. u 12:54h
1
1754
Gradski štab za žetvu apeluje na građane da na otvorenim površinama ne pale vatru kao i da u blizini njiva sa strnim žitima ne koriste otvoreni plamen.
Uz napomenu da je pušenje i paljenje vatre na otvorenim površinama i zakonom zabranjeno, Štab upozorava da se nepridržavanjem ovog pravila u opasnost dovode i imovina i bezbednost ljudi.
Iz Štaba istovremeno poručuju da će u vreme žetve biti pojačane kontrole da li neko pali žetvene ostatke ili sličnim aktivnostima ugrožava sigurnost letine.
Postavljeno pre 12 godina i 1 nedelju
1
1754
Komentari