Pregleda: 2283

21 medalja mačevalaca Spartaka na Kupu pobednika Beograda

30.11.2013. u 10:36h
Mačevaoci Spartaka zabeležili su odličan nastup na Kupu pobednika Beograda i osvojili 21, od kojih je čak 7 zlatnih. Medalje su osvajane u u svim starosnim kategorijama.

Od mogućih 33 medalja osvojili su čak 21, među kojima je čak sedam zlatnih. Deset mačevaoca Spartaka u sablji pod nadzorom trenera Lazara Jaramazovića bili su neprikosnoveni na ovom takmičenju gde je učestvovalo preko sedamdeset takmičara iz 15 klubova.

Medalje su osvajali u svim konkurencijama: pioniri, kadeti, juniori i seniori. Treba napomenuti da su juniori mačevaoci Spartaka osvojili epitet najboljih u seniorskoj konkurenciji što samo pokazuje da ovaj sport i ekipa ima veliki potencijal u budućnosti.

Po rečima trenera Lazara Jaramazovića uspeh takmičara Spartaka mu je najlepši pokon povodom proslave 50 godina bavljenja u mačevalačkom sportu.