Komentara: 0
Pregleda: 893

Film: Bar

05. jun 2017. u 21:15 časova
Bioskop Eurocinema Više detalja

Film: BAR / El bar (Španija, 2017)

Raspored prikazivanja:
01-07. jun u 21.15h
Cena karte: 200 dinara

Glumci: Blanca Suárez, Mario Casas, Carmen Machi
Režiser: Álex de la Iglesia
Dužina trajanja filma: 102 min
Žanr: triler, horor, komedija

Ekstravagantna satira proslavljenog španskog režisera Aleksa de la Iglesija, koja nas silom prilike sa velegradskih ulica spušta u podrum jednog madridskog bara, ali i društveno podzemlje savremenog sveta.
Tu glavni likovi, Naćo, Elena, Serhio, Trini, Amparo i ostali, pod pritiskom misteriozne smrti i masovne panike bivaju uhvaćeni u lavirint ljudskih slabosti. A one obično otkrivaju ono najgore u nama. Vrsna socijalna drama sa elementima napetog psihološkog trilera, a podgrejana klasičnim almodavarovskim crnim humorom, komedija „Bar“ dokazuje istinitost drvene latinske mudrosti: “U vinu je istina”. Alkohol, izolacija, egzistencijalna kriza i strah od najbližeg u protagonistima bude ono najgore. Preživljavanje postaje jedini imperativ. Sasvim dovoljan da film „Bar“ bude uvršten u revijalni deo ovogodišnjeg Filmskog festivala u Berlinu, uz pitanje – šta postajemo kad se odreknemo svoje ljudskosti?
Trejler: youtube.com/watch?v=21hSL0xcPG4

Film: Bar
Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.