Top teme:
"Preteća bandera" kod gradskog prečistača
07. avgust 2011.
Ostalo / Neki drugi problem (ostalo)
Tekst zviždaljke:
"Zašto nešto da bude jednostavno i sigurno kada može da bude komplikovano i opasno" je parola naše čuvene "Elektrovojvodine" koja je kako se i vidi na slici postavila novu banderu pored stare ( drvene koja svaki čas treba da padne zajedno sa svim tim žicama pod naponom jer je trula). Stara bandera je i dalje u funkciji-sa žicama pod naponom, a žicom je privezana za betonsku koja nije u funkciji. Ta žica debljine nekoliko milimetara "obezbeđuje" da drvena bandera ne padne građanima na glavu, a ako promaši glavu tu su visokonaponske žice da budete "reš pečeni". Drago mi je što "Elektrovojvodina" misli na svoje građane i na njihovu " bezbednost"! Banadera se nalazi na putu pored "gradskog prečistača" i nije jedina koja je na taj način "obezbeđena". Ko ne veruje neka se i sam uveri!
pre 14 godina i 10 meseci
13
7292
Komentari