Divlja parking deponija u centru II

Postavi zviždaljku
Postavi zviždaljku
03. novembar 2017.
Ostalo / Neki drugi problem (ostalo)

Tekst zviždaljke:

Korisnik sam jedne od pedesetak podzemnih garaža u Nušićevoj ulici, iza hotela Patria. Okolina garaže je neplanirano pretvorena u odlagalište smeća. Kontejnera ima u većem broju i smeće se odnosi, ali problem prave sakupljači sekundarnih sirovina koji smeće vade iz kontejnera i ostavljaju ga oko kontejnera.

Osim toga, samo to zeleno ostrvo se koristi kao divlji parking. Nedozvoljeno parkiranje je sada celodnevna pojava i na trotoaru sa parne strane ulice i ispred samog ulaza u garazu, što korisnicima onemogućava ulaz i izlaz u garažu, a velik deo otpada koji je van kontejnera završava usled vremenskih prilika upravo u garaži.

Komunalnu policiju redovno obaveštavamo o nastalim neprijatnostima, često ispred garaže dolazi do sukoba među vozačima, mailom sam lično obavestila i Kontakt centar i dobila odgovor da će pojačati kotrole nedozvoljenog parkiranja, ali nikakve promene nema.

Pomenuta lokacija je mesto gde se brojni turisti prvi put sreću sa našim gradom i smatram da je veoma ružan prvi utisak, kao i opšti utisak nas stanara okolnih objekata.

Divlja parking deponija u centru II
Divlja parking deponija u centru II
Divlja parking deponija u centru II
Divlja parking deponija u centru II
Divlja parking deponija u centru II
pre 8 godina i 6 meseci
7
5596

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.