Komentara: 0
Pregleda: 69

Biciklistička staza za Mišićevo

Putna i građevinska infrastruktura (udarne rupe, saobraćajna signalizacija, staze...) / Održavanje puteva (udarne rupe, oštećenja kolovoza, trotoara)
16. februar 2026.
Postavi zviždaljku!

Tekst zviždaljke:

Pitam Savet za Bezbednost Grada Subotice kada planira, da svojim uticajem pokrene pitanje izgradnje biciklističke trake na relaciji Mali Bajmok-Kaponja?

Pošto prethodni članovi nisu imali šanse za bilo kalav predlog, sada je gotovo izvesno da isti mogu i hoće da realizuju navedenu ideju. Nagrade ABS obavezuju a taj deo Subotice treba turistički promovisati. Svima je u interesu da se realizuje ovaj projekat.

Biciklistička staza za Mišićevo
Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.