Velika zaplena narkotika
Pripadnici Granične policije MUP-a Srbije pronašli su juče više od 46 kilograma marihuane u jednom vozilu na graničnom prelazu Horgoš.
U saopštenju MUP-a Srbije navodi se da je droga pronađena u kombiju holandskih registarskih oznaka. Dodaje se da su se u vozilu nalazila dva holandska državljanina.
Postavljeno pre 16 godina i 3 meseca
0
1710
Komentari