U toku popločavanje Aleje uzdaha na Paliću
Aleja uzdaha na Paliću uskoro će imati novi izgled šetališta. U toku je popločavanje šetališta, postavljeno je osveteljenje, a biće uređene i klupe, kante za otpatke i slično. Vrednost radova je 34,5 miliona dinara.
Nastavljeni su radovi na rekontrukciji Velikog parka na Paliću. U toku je rekonstrukcija vredna 34,5 miliona dinara, a obuhvata popločavanje preko 2.000 kvadrata u aleji uzdaha, uz postavljanje urbanog mobilijara.
Do sada je u Veliki park uloženo 100 miliona dinara, a ti radovi su bili usloveljeni radovima na rekonstrukciji palićkih objekata.
Veliki park predstavlja glavno nasleđe dugogodišnje istorije Palića, sa jedinstvenim ambijentom kojeg karakterišu očuvane ozelenjene površine i specifična arhitektura iz doba secesije, koja je sada dopunjena popločanim šetalištima, rasvetom i urbanim mobilijarom.
Postavljeno pre 14 godina i 1 mesec
5
5377
Komentari