"Ruskinja" saobraća do Novog Sada
Iako je Subotica dobila tri garniture vozova serije 711, odnosno popularne "Ruskinje", zbog incidenta koji se nedavno dogodio kada je automobil na pružnom prelazu udario u jednu garnituru i onesposobio je za dalje funkcionisanje, trenutno saobraćaju samo dve.
Ostale dve garniture saobraćaju na deonici Subotica – Sombor, odnosno Subotica – Novi Sad, dok druga garnitura saobraća na relaciji Subotica – Horgoš.
Iako se novom graniturom neće brže stizati do Novog Sada, zbog loših pruga, put će biti mnogo komforniji.
Postavljeno pre 12 godina i 10 meseci
17
4241
Komentari