Raspored utakmica u Gradskoj fudbalskoj ligi za drugi deo sezone 2013/2014
Na juče održanoj redovnoj Skupštini Gradskog fudbalskog saveza kojoj je predsedavao njegov predsednik Goran Drača prezentovan je izveštaj o radu izvršnog odbora saveza, a zatim su usvojeni i finansijski izveštaj i izveštaj nazdornog odbora.
Formalnom delu skupštinskog zasedanja prethodila je mala svečanost na kojoj su podeljene plakete za FK "Preporod", za 75 godina postojanja, zatim FK "Palić" koji je ove godine obeležio 55 godina, FK "Đurđin" 50 godina, ali i za FK "Sever" koji se posle 65 godina opstajanja u teškim vremenima nalazi u situaciji koja će najverovatnije dovesti do gašenja.
Na kraju zasedanja usvojen je i raspored takmičenja prolećnog dela Gradske fudbalske lige za sezonu 2013/2014. Nastavak GFL je zakazan za 22. mart utakmicama 12. kola, a kompletan raspored možete da pogledate u nastavku.
12. kolo - 22. / 23. mart 2014. u 15:30
- Đurđin - Lokomotiva
- Elektrovojvodina - Bratstvo
- Radnički 1905 - Solid
- Dušan silni - Bikovo
- Udarnik Višnjevac - Žednik
- Hajduk - Zrinjski 1932
13. kolo - 29. / 30. mart 2014. u 15:30 / 16:30
- Hajduk - Đurđin
- Zrinjski 1932 - Udarnik Višnjevac
- Žednik - Dušan silni
- Bikovo - Radnički 1905
- Solid - Elektrovojvodina
- Bratstvo - Lokomotiva
14. kolo - 5. / 6. april 2014. u 16:30
- Đurđin - Bratstvo
- Lokomotiva - Solid
- Elektrovojvodina - Bikovo
- Radnički 1905 - Žednik
- Dušan silni - Zrinjski 1932
- Udarnik Višnjevac - Hajduk
15. kolo - 12. april 2014. / 13. april 2014. u 16:30
- Udarnik Višnjevac - Đurđin
- Hajduk - Dušan silni
- Zrinjski 1932 - Radnički 1905
- Žednik - Elektrovojvodina
- Bikovo - Lokomotiva
- Solid - Bratstvo
16. kolo - 19. april 2014. / 20. april 2014. u 17:00
- Đurđin - Solid
- Bratstvo - Bikovo
- Lokomotiva - Žednik
- Elektrovojvodina - Zrinjski 1932
- Radnički 1905 - Hajduk
- Dušan silni - Udarnik Višnjevac
17. kolo - 26. / 27. april 2014. u 17:00
- Dušan silni - Đurđin
- Udarnik Višnjevac - Radnički 1905
- Hajduk - Elektrovojvodina
- Zrinjski 1932 - Lokomotiva
- Žednik - Bratstvo
- Bikovo - Solid
18. kolo - 3. / 4. maj 2014. u 17:00
- Đurđin - Bikovo
- Solid - Žednik
- Bratstvo - Zrinjski 1932
- Lokomotiva - Hajduk
- Elektrovojvodina - Udarnik Višnjevac
- Radnički 1905 - Dušan silni
19. kolo - 10. / 11. maj 2014. u 17:00
- Radnički 1905 - Đurđin
- Dušan silni - Elektrovojvodina
- Udarnik Višnjevac - Lokomotiva.
- Hajduk - Bratstvo
- Zrinjski 1932 - Solid
- Žednik - Bikovo
20. kolo - 17. / 18. maj 2014. u 17:00
- Đurđin - Žednik
- Bikovo - Zrinjski 1932
- Solid - Hajduk
- Bratstvo - Udarnik Višnjevac
- Lokomotiva - Dušan silni
- Elektrovojvodina - Radnički 1905
21. kolo - 25. maj 2014. u 17:30
- Elektrovojvodina - Đurđin
- Radnički 1905 - Lokomotiva
- Dušan silni - Bratstvo
- Udarnik Višnjevac - Solid
- Hajduk - Bikovo
- Zrinjski 1932 - Žednik
22. kolo - 1. jun 2014. u 17:30
- Đurđin - Zrinjski 1932
- Žednik - Hajduk
- Bikovo - Udarnik Višnjevac
- Solid - Dušan silni
- Bratstvo - Radnički 1905 -
- Lokomotiva - Elektrovojvodina
FK "Dušan silni" i FK "Radnički 1905" svoje utakmice kao domaćin igra subotom. Poslednja dva kola se igraju se u nedelju.