Računi za utrošak vode u vangradskim mesnim zajednicama dostavljaće se poštom
JKP “Vodovod i kanalizacija” Subotica obaveštava potrošače u vangradskim mesnim zajednicama Bajmoku, Mišićevu, Đurđinu, Maloj Bosni, Čantaviru, Starom Žedniku, Novom Žedniku, Višnjevcu, Bačkom Dušanovu, Bikovu i Bačkim Vinogradima da će se ubuduće dostava mesečnih računa za vodu vršiti putem pošte.
Uplate se mogu vršiti na blagajnama Preduzeća u Bajmoku i Čantaviru, kao i na šalterima pošte, poslovnih banaka, putem e- bankinga ili putem trajnog naloga kod AD "Poštanska štedionica".
Postavljeno pre 12 godina i 4 meseca
14
4565
Komentari