Pregleda: 2433

Pobeda rukometašica Spartaka

03.12.2008. u 10:13h
<p>U zaostaloj utakmici 10. kola Prve lige za rukometa&scaron;ice Spartak - Železničar iz Inđije 25-24. Publika u Hali sportova tokom svih 60 minuta gledala je veliku borbenost oba tima.Posle prvih 30 minuta igre, igračice Spartaka imale su vođstvo od 14-12.</p>

U nastavku meča gošće su samo za nekoliko minuta došle do izjednačenja i do rezultatskog preokreta.Na isteku 43 minuta gošće iz Inđije imale su prednost od pet golova.Domaće rukometašice se ne pedaju i stižu do izjednačenja.U uzbudljivoj završnici više želje i snage imale su devojke Spartaka i bodovi su ostali u Subotici. Novim bodovima igračice Spartaka ostaju u samom vrhu prvoligaškog karavana.

Narednu takmicu igračice Spartaka igraju u Kragujevcu protiv ekipe Radničtkog.