• Pregleda: 1354

Odlični rezultati stonotenisera Spartaka na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine u Bečeju

Bečej je u subotu bio domaćin Pojedinačnog prvenstva Vojvodine za juniore i juniorke, na kojem je subotički Spartak ostvario odlične rezultate.
Odlični rezultati stonotenisera Spartaka na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine u Bečeju

STK "Bečej" bio je odličan domaćin Pojedinačnog prvenstva Vojvodine za juniore. Posle ekipne titule prvaka Vojvodine za juniore u Bečeju, Spartak je upotpunio titule u pojedinačnoj i dubl konkurenciji na ovom turniru.

Spartak su predstavljali: Martinović Nikša, Havedič David, Radosavljević Aleksandar, Bognar Bence, Lukić Uglješa i Halas Ella.

Rezultati:

Juniori - pojedinačno:

  • 1. mesto Martinović Nikša Stk "Spartak",Subotica
  • 2. mesto Grbić Nikola Stk "Čelarevo",Čelarevo
  • 3. mesto Tepić Pero Stk "Temerin " , Temerin
  • 3. mesto Fenjveši Florijan Stk "Bačka Topola ", Bačka Topola
  • 5-8. mesta Havedič David Stk "Spartak" , Subotica
  • 9-16. mesta Bognar Bence Stk "Spartak",Subo tica
  • 9-16. mesta Radosavljević Aleksandar Stk 'Spartak" , Subotica
  • 9-16. mesta Lukić Uglješa Stk 'Spartak",Subotica

Juniori - parovi:

  • 1. mesto Havedič David ( Stk"Spartak", Subotica) / Mihalovič Dominik ( Stk"Horgoš )
  • 2. mesto Grbić Nikola / Djilas Nemanja ( Stk"Čelarevo ", Čelarevo )
  • 3. mesto Bognar Bence ( Stk"Spartak ",Subotica ) / Miškolci Krištof ( Stk"Kanjiža )
  • 3. mesto Mršić Strahinja / Djurdjev Žarko ( Stk"Kikinda " , Kikinda )
  • 5-8. mesta Martinović Nikša / Radosavljević Aleksandar ( Stk'Spartak ", Subotica)
  • 5-8. mesta Benke Akoš ( Stk"Vojvodina",Bačko Gradište ) /Lukić Uglješa ( Stk"Spartak")

Juniorke - pojedinačno:

  • 1. mesto Lupulesku Isabela (Stk "Unirea", Uzdin)
  • 2. mesto Jokić Tijana (Stk "Vršac" , Vršac )
  • 3. mesto Vejnović Ivana (Stk "Senta", Senta )
  • 3. mesto Vignjević Dragana (Stk "Obilić", Novi Kneževac
  • 5-8. mesta Halas Ella (Stk "Spartak", Subotica )

Juniorke - parovi:

  • 1. mesto Vignjević Dragana ( Stk" Obilić ", Novi Kneževac ) / Jokic Tijana (Stk "Vršac")
  • 2. mesto Lupulesku Isabela / Ardelean Adela (Stk "Unirea", Uzdin)
  • 3. mesto Halas Ella (Stk "Spartak", Subotica / Tiragić Emilia (Stk "Vojvodina", Novi Sad)
Izvor: Subotica.com

povezane teme

0

Ova vest još uvek nije komentarisana.