Pregleda: 4457

MOK "Spartak" poražen u osmini finala Kupa Srbije

13.11.2013. u 21:42h
U duelu dva Spartaka uspešniji je bio gost iz Ljiga pošto je večeras u subotičkoj Hali sportova pred oko 200 gledalaca iznenađujuće lako pobedio domaći Spartak sa 0:3, po setovima 21-25, 26-28, 18-25.

Odbojkaši subotičkog Spartaka nisu uspeli da se plasiraju među osam najboljih u Kupu Srbije pošto su večeras poraženi od Spartaka iz Ljiga, protivnika kojeg su nedavno pobedili sa 3:1, ovaj put gosti iz Ljiga su uzvratili uz mnogo bolju igru i izbacili Subotičane iz konkurencije za osvajanje Kupa.

Neizvesnost je doneo samo drugi set koji je posle rezultatske klackalice u finišu ipak pripao gostima koji su na razliku došli do velike prednosti od 2:0. U trećem setu Subotičani kao da su počeli da gube veru u preokret, a pored njihovih grešaka u napadu i odbrani protivnik je imao par odličnih vezanih akcija koji su praktično ubili neizvesnost i odlučili pobednika već sredinom trećeg seta.