Pregleda: 1752

Mlađi takmičari STK "Spartak" učestvovali na Trofeju Bečeja 2014

17.11.2014. u 13:27h
Stonoteniski klub "Bečej" organizovao je u subotu turnir koji se za juniore i juniorke bodovao kao superior (A-klasa), dok se za mlađe kadete i mlađe kadetkinje bodovao kao master (B-klasa).

U sportskom centru "Đorđe Predin Badža" u Bečeju od Spartakovih juniora nastupili su: Aleksandar Radosavljević i David Havedič koji su se plasirali među 32 najbolja, Uglješa Lukić koji je "ušao" u 16 i Nikša Martinović koji je u meču za medalju savladan od Fenjveši Floriana te ostvario plasman u 8 najboljih.

Juniorka Ella Halas je poražena u prvom kolu glavne table od Izabele Lupulesku te tako ostala u 16 najboljih.

Od mlađih kadeta su nastupili Luka Videc i Aleksandar Čokić. Videc nije "prošao" grupnu fazu takmičenja, dok je Čokić osvojio drugo mesto i srebrnu medalju savladavši u polufinalnom meču Petričević Dušana iz Vranja sa 3:1. Čokić je u finalu poražen od Benke Akoša (Vojvodina-Bačko Gradište).