Pregleda: 1740

Mali fudbal: Spartak poražen u Somboru

29.09.2020. u 16:29h
U drugom kolu Vojvođanske futsal lige "Zapad" Spartak je pretrpeo prvi poraz. Uspešniji su ovom prilikom bili Somborci rezultatom 6:3.

Klub malog fudbala „Spartak“ poražen je u drugom kolu Vojvođanske futsal lige Zapad od ŽAK Juniora u Somboru sa 6:3. Iako su u prvom delu imali prednost od 2:1 u nastavku je domaći tim bio efikasniji i zasluženo slavio.

ŽAK je prvi stigao do prednosti, ali su Subotičani veoma brzo poravnali rezultat golom Momčila Arežine, a potom i preokrenuli u svoju korist nakon pogotka Gorana Popovića.

Ipak je u nastavku domaći tim bio efikasniji. Vuković, Bojić i Vujin su napravili preokret, a tačku na pobedu od 6:3 stavio je Vukelić.

ŽAK Junior – Spartak 6:3 (1:2)
Bojić 6’, 23’, Vuković 22’,35’, Vujin 39’, Vukelić 40’ – Arežina 6’, Popović 15’,Ivković 39’

ŽAK: Molnar, Radmanović, Vujin, Bojić, Vuković, Matić, Bogunović, Vukelić, Vidaković.

Spartak: Bjelica, Zolnajić, Popović, Ivković, Arežina, Nikšić, Maksimović, Mesaroš, Lazić.