Pregleda: 1698

Karatisti Enpija osvojili 21 medalju na Kupu Srbije u Požarevcu

17.11.2014. u 12:35h
Kartisti Enpija nastupili su u nedelju na Kupu Srbije koji se održao u Požarevcu. Iako nekompletni uspeli su da osvoje ukupno 21 medalju, od kojih je čak 13 najsjajnijih.

U konkurenciji 49 klubova i 650 takmičara koji su ostvarili plasman sa regionalnih takmičenja na Kup Srbije Šotokan karate saveza Srbije, karate klub Enpi je u generalnom plasmanu zauzeo 2. mesto.

I pored toga što je klub nastupio u okrenjenom sastavu zbog povreda ključnih takmičara ostvaren je izuzetan rezultat.  KK "Enpi" je na na Kupu u Požarevcu osvojio 13 zlatnih, 4 srebrne i 4 bronzane medalja. Osvajači medalja su:

• tim nada (BARAŠEVIĆ INES, STOJANOVIĆ BJANKA, ARSIĆ SOFIJA),
  • tim juniora (GRBIĆ VLADAN, JOVIČIĆ DRAGOSLAV, OTAŠEVĆ DEJAN)

ZLATO - kate:

• MILANKOVIĆ MILOŠ – poletarac,
  • PETROVIĆ ALEKSANDRA – seniorke,
  • kata tim seniorki (PETROVIĆ ALEKSANDRA. LAZIĆ DRAGANA, RODIĆ DRAGANA)

SREBRO - borbe:

• GRBIĆ VLADAN – juniori,
  • CVETIĆANIN IGOR – nade,
  • ZELIĆ MARIO - nade
  • tim nada (CIPO DARIO, CVETIĆANIN IGOR, MIŠANOVIĆ STEFAN, STIPIĆ LUKA)

BRONZA - borbe:

• GRBIĆ SANJA – kadetkinja,
  • STOJANOVIĆ BJANKA - nada

BRONZA - kate:

• RODIĆ DRAGANA - seniorke

Plasman od 4–8. mesta zauzeli su: GRBOVIĆ VUKAN, BELINA NEMANJA, POKORNIĆ OGNJEN, ZORIĆ DUŠAN, ILIĆ MILICA, JOVIČIĆ DRAGOSLAV, VOJNIĆ DANIJEL, STIPIĆ LUKA, MIŠANOVIĆ STEFAN, ŠUJIĆ UNA.

Završni Kup Srbije, održaće se 13. decembra u Kruševcu.

Milorad Ćopić, trener karate kluba "Enpi" održaće narednog  vikenda u Lovćencu seminar za takmičare i trenere iz Vojvodine. Seminar je humanitarnog karaktera za lečenje dvogodišnjeg deteta iz Lovćenca.