Pregleda: 2179

Karate: "Spartak-Enpi" ekipni prvak Srbije, Grbić osvojio 4 zlatne medalje

17.05.2022. u 12:08h

Na Prvenstvu Srbije za sve uzraste u katama i borbama koje je održano proteklog vikenda u Jagodini Spartak - Enpi je  u generalnom plasmanu zauzeo prvo mesto, a u svojim redovima imao je i najboljeg takmičara. Vladan Grbić, senior subotičkog tima, poneo je epitet najboljeg  sa četiri zlatne medalje.

Karate: "Spartak-Enpi" ekipni prvak Srbije, Grbić osvojio 4 zlatne medaljeNa državnom prvenstvu je nastupalo 450 takmičara iz 40 klubova, a takmičari Spartak- Enpija su osvojili  45 medalja, od toga 23 zlatne, 12 srebrnih i 13 bronzanih medalja.

Subotičani su zauzeli prvo mesto u generalnom plasmanu ispred Haikena iz jagodine i Juko Banata iz Zrenjanina.

Karate: "Spartak-Enpi" ekipni prvak Srbije, Grbić osvojio 4 zlatne medaljeMedalje su osvojili:

Zlato

KATE: Uroš  Josić, Nikola Lalić, Maša Ilin, Ivana Ilin, kata tim pionirki - Natalija Lalić, Anastasija Bobić, Dunja Gojkov, dubl kata tim pionirki  - Natalija Lalić, Dunja Gojkov, dubl miks tim pionira  - Anastasija Bobić, Uroš Josić.

BORBE: Tadija Todorović, Luka Boroš, Fedor Nađ, Nenad Kolar, Luka Stipić, Dimitrije Anđelović, Lidija Popović, Nikoleta Čupak Nikolina Lemić  – seniorke apsolutna, Vladan Grbić – seniori apsolutna,  seniori teška, Uroš Marodić, miks tim pionira - Pavle Kerleta, Fedor Nađ, Petra Kerleta, tim seniora  - Vladan Grbić, Dimitrije  Anđelović, Luka Stipić, tim seniorki  - Sanja Grbić, Nikolina Lemić, Milena Popović, miks tim seniora - Nikolina Lemić, Sanja Grbić , Dimitrije Anđelović, Luka Stipić, Vladan Grbić.

Karate: "Spartak-Enpi" ekipni prvak Srbije, Grbić osvojio 4 zlatne medaljeSrebro

KATE: Bendžamin Osvald, Anastasija Bobić, dubl kata tim pionirki - Sara Radomirović, Jovana Salatić, kata tim nada  - Bendžamin Osvald, Fedor Nađ, Luka Boroš).

BORBE: Dimitrije Anđelović, Milena Popović  – ml. seniorke, Milena Popović  – seniorke, Milena Popović Milena – ml. seniorke apsolutna, Sanja Grbić, Teodora Ćojder, ekipa nada - Teodora Ćojder, Ivona Miljački, ekipa kadetkinja – Nikoleta Čupak, Milica Vasić, Lidija  Popović, Maša  Ilin.

Karate: "Spartak-Enpi" ekipni prvak Srbije, Grbić osvojio 4 zlatne medaljeBronza:

KATE: Medard Bakota, Nikola Ilin, Tadija Todorović, Fedor Nađ, Nenad Kolar, Jovana Salatić.

BORBE: Ivona Miljački, Nikolina Lemić, Sanja Grbić – seniorke apsolutna, Petra Kerleta, tim pionira – Tadija Todorović, Luka Boroš, Stefan Bošnjak, miks ekipa nada – Teodora Ćojder, Ivona Miljački, Uroš Marodiž, Nenad Kolar, ekipa nada – Milovan Bukilić, Nenad Kolar, Uroš Marodić.