Pregleda: 3022

Kadeti i juniori rvači uspešni na turniru u Grčkoj

20.05.2013. u 10:07h
Izvor: Sportski savez Subotice
Rvači Spartaka učestvovali su na prvenstvu Srbije za starije pionire koje je održano u Kanjiži. Subotičani su na ovom prvenstvu ekipno zauzeli 2. mesto sa 27 bodova iza RK Senta koja je imala 29 bodova.

Rezultati pojedinačno: 2.mesto BESEDEŠ KRIŠTOF u kat 70kg. i LABUS STEFAN do 75kg.; 3.mesto: TAČI KRISTIJAN do 70kg, ŠUTUŠ VIKTOR do 75kg, JUHAS JANOŠ do 85kg. Treneri ove dece su Štefanek Stojan i Kiss Mihaly.

Pored prvenstva Srbije rvači Spartaka su učestvovali i na međunarodnom turniru u Solunu (Grčka). Spartakovi kadetski i juniorski reprezentativci su bili veoma uspešni. Čikoš Norbert se okitio srebrnom medaljom u kadetskoj konkurenciji do 69kg, Feher Alen takođe je osvojio srebrnu medalju u kat 55kg dok je Varga Zoltan u najtežoj kategoriji osvojio bronzanu medalju u konkurenciji juniora.