Pregleda: 2155

Javor i Spartak podelili bodove – 0:0

23.08.2010. u 17:45h
Izvor: Večernje novosti

U odličnoj utakmici u Ivanjici nedostajale su samo lopte u mrežama: Javor - Spartak 0:0. Junaci meča su golmani Aleksić i Kahriman, koji su zaustavili sve šuteve.

Igralo se otvorenog garda, a početak je protekao u znaku gostiju iz Subotice. Ivanjičani su posle 25. minuta uspostavili ravnotežu, a u nastavku bili i konkretniji. Priliku za pobedu propustio je Odita kada je njegov penal u 55. minutu odbranio Aleksić.

STADION Javora. Gledalaca: 1.000. Sudija: Milenko Vukadinovi ć (Beograd) 7.

JAVOR: Kahriman 7,5, Mališić 6,5, Milovanović 6,5, Dragović 6,5, Momčilović 7, Gogić 6,5, Panić 6 (od 58. Stojaković -), Luković 7 (od 83. Leposavić -), Stanisavljević 6,5, Silva 6,5 (od 76. Viktor -), Odita 6.

SPARTAK ZV: Aleksić 8, Stevanović 6,5, Šarac 7, Simović 6,5, Milanković 7, Bratić 7,5, Torbica 6,5, Nosković 6,5 (od 80. Avrić -), Veselinov 7 (od 72. Bošković -), Antonić 7, Mirić 6,5 (od 67. Adamović -).