Komentara: 37
Pregleda: 8084

Fudbaleri Spartaka nedovoljno dobri za finale Kupa

09.04.2014. u 19:20h
Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da nadoknade gol zaostatka iz prve utakmice polufinala Kupa Srbije, štaviše primili su gol i u revanšu na Gradskom stadionu i Vojvodina se zasluženo plasirala u finale ovog takmičenja. Strelac jedinog gola bio je Sergej Milinković-Savić u 76. minutu.

Fudbaleri novosadske Vojvodine plasirali su se po sedmi put u finale Kupa Srbije, pošto su i u revanšu u Subotici savladali ekipu Spartaka 1:0. U prvom meču, Vojvodina je takođe slavila identičnim rezultatom.

Pitanje finaliste bilo je rešeno u 75. minutu, a strelac pobedonosnog pogotka bio je Milinković-Savić.

U drugom meču polufinala od 18 sati sastaju se Jagodina i OFK Beograd. Jagodinci su u prvom meču slavili sa 2:1.

Uskoro detaljnije.

Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije) Fudbal: Spartak - Vojvodina (polufinale Kupa Srbije)