Fudbal: Spartak poražen u Surdulici (2:0)
Imali su „golubovi“ bolju igru u uvodnom delu utakmice, ali kako je vreme odmicalo domaći tim je polako preuzimao inicijativu koju je u 22. minutu krunisao vođstvom. Miloš Popović je iznenadio golmana Dulića svojim udarcem iz daljine i poveo Surduličane ka pobedi. Nije dugo trebalo Radniku da prednost duplira. Nakon dobre asistencije Pejovića, Borko Duronjić je zatresao mrežu Spartaka za 2:0.
I u nastavku utakmice Surduličani su bili bolji, imali su svoje prilike da ubedljivije pobede, ali i na drugoj strani je bilo šansi da se uđe u neizvestan finiš. Uspeli su domaći igrači još jednom da zatresu mrežu Dulića, ali se ispostavilo iz nedozvoljene pozicije.
Radnik – Spartak 2:0 (2:0)
Popović 22', Duronjić 37'
Radnik: Ranđelović, Popović, Stojanović, Ovusu, Duronjić (Jovanović), Tremoulet, Pejović, Novaković (Markočević), Abubakar, Gašić, Cinedu (Hajdarević).
Spartak: Dulić, Sekulić, Linkoln (Kvaku), Subotić, Kolarić (Pavlović), Milunović, Babić, Antonio (Ebuka), Bilingi (Krsmanović), Tomović, Ramirez (Mehmedović).
I u narednom kolu Spartak gostuje. Subotičani putuju u Ivanjicu na megdan Javoru, a nedelju dana kasnije će na Gradskom stadionu ugostiti Crvenu zvezdu.