Komentara: 5
Pregleda: 2647

Fudbal: Bačka 1901 sa igračem manje protiv Omladinca do nova tri boda

01.09.2019. u 20:40h
Bačka 1901 upisala je novu pobedu. Na svom terenu savladali su Subotičani Omladinac iz Novih Banovaca sa 1:0. U narednom kolu u Suboticu dolazi Radnički iz Sremske Mitrovice.
Fudbal: Bačka 1901 sa igračem manje  protiv Omladinca do nova tri boda

Nova tri boda upisao je tim Sava Pavićevića. U drugom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina, Bačka 1901 je savladala Omladinac sa 1:0. Precizan je bio Stanković i doneo radost svojoj ekipi, koja je poslednjih dvadesetak minuta imala igrača manje.

Tokom prvog poluvremena domaćin je imao terensku inicijativu i veći posed lopte gde je viđena borbena igra ali bez velikih šansi za promenu rezultata.

Drugo poluvreme donelo je više uzbuđenja. Nakon greške štopera, Kaluđerović kao poslednji igrač odbrane načinio je faul i dobio crveni karton. Bačka je zaigrala bolje i bila opasnija iako je imala igrača manje. Imali su i gosti svoje šanse, nekoliko dobrih napada i promašaja, ali je Studen svojim intervencijama sačuvao mrežu Subotičana.

U 84. minutu posle dobre akcije koju je poveo Lučić, Manojlović centrira, a Stanković pogađa za 1:0. Bačka je do poslednjeg sudijskog zvižduka sačuvala stečenu prednost i osvojila tri boda.

Bačka 1901 – Omladinac 1:0 (0:0)
Stanković 84’

Bačka 1901: Studen, Vujošević, Kaluđerović, Bjedov, Masalušić, Anđić, Rajkovača, Milić (Manojlović), Glišović, Lučić (Lukić), Nosković (Stanković).

Omladinac: Jagodić, Ivetić, Djušić, Radenković, Mojsilović, Haska, Savić, Stevanović, Koštić (Garić), Ležajić, Ranđić (Labović).

U narednom kolu Bačka 1901 je ponovo domaćin. Ugostiće ovog puta Radnički iz Sremske Miitrovice, a meč se igra 7. septembra.

Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac