Pregleda: 2321

Fudbal: Bačka 1901 i Hajduk iz Kule remizirali

15.03.2020. u 08:25h
Bačka 1901 odigrala je nerešeno sa Hajdukom iz Kule. Tim Sava Pavićevića, bio je bolji, ali je malo falilo da sva tri boda ostanu u Subotici.

Bačka 1901 podelila je bodove sa hajdukom iz Kule odigravši nerešeno 1:1 u 17. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina. Subotičani su bili bolji, ali je pobeda za malo izostala.

Od početka vodila se borba, nizale su se polušanse, ali promene rezultat anije bilo sve od 35. minuta kada je lazić doveo Bačku u vođstvo. Lazić je nakon kornera iskoristio nesmotrenost odbrane gostiju i doveo svoj tim u vođstvo. Mogli su Subotičani udvostručiti vođstvo pre poluvremena, ali je šut Golišovića zaustavio golman Hajduka.

Drugo poluvreme donelo je malo bolju igru gostiju u završnici što je doprinelo izjednačenju. Zoran Vuković je uspeo da zatrese mrežu Bačke. Trgli su se domaći igrači, ali je rezultat ostao nepromenjen i bodovi su podeljeni.

Bačka 1901 – Hajduk 1:1 (1:0)
Lazić 35’, Z. Vuković 87’

Bačka: Pilipović, Vujošević (Manojlović), Mezei, Bjedov, Bursać, Anđić, Dunjić, Lazić, Lučić (Ćulibrk), Banjević (Orčić), Glišović.

Hajduk: Drinčić, S. Vuković, Varga, Lalić, Marković (Marić), Z. Vuković, Jovanović (Milikić), Lončar, Masalušić, Papović (Božović), Kostić.

Bačka u narednom kolu gostuje Omladincu.