Pregleda: 3191

Džudo: Julia Kajari zlatna na turniru u Rumi

20.02.2020. u 12:38h > 17:10
Na Međunarodnom turniru u Rumi džudisti Spartaka osvojili su tri medalje. Subotičani su se,u jakoj konkurenciji, okitili sa zlatom i dve bronze.

Džudisti Spartaka na Međunarodnom turniru u Rumi osvojili su tri medalje. Julija Karai okitila se najsjajnijim doličjem, dok su Despot Vukas i Mateja Borojević osvojili bronzane medalje.

Subotičani su na ovom takmičenju nastupali sa devet takmičara, a najuspešnija je bila Julia Kajari i u kategoriji 63 kilograma uzela je zlato uz četiri pobede, dok su Despot Vukas u kategoriji 66kg i Mateja Borojević  u kategoriji 73 kg osvojili bronze