Pregleda: 2585

Četiri medalje kik-boksera Spartaka na Prvenstvu Vojvodine

07.05.2014. u 10:56h
Тakmičari Kik boks kluba "Spartak" učestvovali su proteklog vikenda na Prvenstvu Vojvodine u Kung fu wu šu sanda borbama i osvajanjem ukupno 4 medalje nastavili sa odličnim uspesima.

U konkurenciji juniora osvojili su tri medalje. U kategoriji do 65 kg Vladimir Vujević je osvojio zlatnu medalju, dok je Marko Vuković u istoj kategoriji osvojio srebro. Još jednu zlatnu medalju za Kik boks klub "Spartak" osvojio je Stefan Pejić koji je bio najbolji u kategoriji do 70 kg.

U starosnoj konkurenciji seniora treću zlatnu za ekipu Spartaka osvojio je Alen Heralić koji se takmičio u kategoriji do 70 kilograma.