Atletika: Varga i Kasiba odlični na Otvorenom prvenstvu Balkana za veterane

12.03.2025. u 09:24h
0
1871
Izvor: Subotica.com
Proteklog vikenda, 8-9. marta, u Beogradu je održano Otvoreno prvenstvo Balkana za veterane u atletici. Kao članovi veteranske reprezentacije Srbije na ovom takmičenju učestvovali su Violeta Varga i Silvester Kasiba, dugogodišnji takmičari AKŽ "Spartak", te postigli izvanredne rezultate.
Atletika: Varga i Kasiba odlični na Otvorenom prvenstvu Balkana za veterane

Varga se nadmetala u tri bacačke discipline i u sve tri je osvojila tri zlatne medalje u kategoriji veteranki do 35 godina, dok je Kasiba osvojio tri druga mesta u kategoriji veterana do 60 godina.

Violeta Varga osvojila je prvo mesto u disciplinama bacanje kugle (9,63 m), bacanje koplja (21,47 m) i bacanje diska (26,67 m), dok je Silvester Kasiba osvojio drugo mesto u istim disciplinama, bacanje kugle (10,02 m), bacanje koplja (20,32 m) i bacanje diska (29,14 m).

Atletika: Varga i Kasiba odlični na Otvorenom prvenstvu Balkana za veterane

Postavljeno pre 1 godinu i 2 meseca
0
1871

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.