• Broj pregleda: 377

Royal express d.o.o.

Kurir

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 16.06.2018.
Postavljeno pre 6 dana i 3 ─Źasa

Ekspres kurirska kompanija Royal Express d.o.o. formira tim iskusnih profesionalaca, te pretenduje da preuzme lidersku poziciju na teritoriji Republike Srbije, uvode─çi evropske standarde i inovativna rešenja, kako prema korisnicima usluga, tako i prema svojim zaposlenima. Kao deo svojih planiranih aktivnosti proširenja poslovanja, tra┼żimo iskusnog profesionalca da preuzme poziciju:

KURIR

Za slede─çe gradove: Subotica, Vrbas, Zrenjanin, Novi Sad, Beograd, Šabac, Po┼żarevac, Valjevo, Aran─Ĺelovac,U┼żice, ─îa─Źak, Kraljevo, Kragujevac, Jagodina, Kruševac, Zaje─Źar, Niš, Leskovac i Pan─Źevo

Opis poslova:

  • transport, preuzimanje i isporuka pošiljke
  • komunikacija sa klijentima

Potrebni uslovi:

  • voza─Źka dozvola minimum B kategorije
  • radno iskustvo na istim ili sli─Źnim pozicijama
  • potvrda da nije krivi─Źno gonjen i osu─Ĺivan
  • dobro poznavanje grada
  • odgovorna, organizovana, samoinicijativna osoba
  • sposobnost poslovne komunikacije

Uslovi koje nudimo:

  • evropski standardi uslova na radu
  • stimulacije u radu sa izgra─Ĺenim bonus šemama
  • rad u dinami─Źnom okru┼żenju uz mogu─çnost napredovanja

Napomena: Royal express se sa najboljim poslovnim namerama obra─ça kuririma u cilju zajedni─Źkog rasta na tr┼żištu. Postanite i Vi deo našeg uspešnog tima.

Na razgovor ─çemo pozvati one kandidate koji budu zadovoljili uslove.

U procesu selekcije kandidati ne─çe biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju ko┼że, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bra─Źni status, seksualno ili politi─Źko opredeljenje, ─Źlanstvo u razli─Źitim organizacijama ili neko drugo li─Źno svojstvo.