Komentara: 5
Pregleda: 6444

Fudbaleri Spartaka savladali Čukarički (4:2)

17.09.2016. u 22:40h > 19.09.2016. u 16:32h
Fudbaleri Spartaka iskoristili su loš rezultatski period Čukaričkog da se vrate na pobedničke staze. Subotičani su bili bolji rezultatom 4:2, za poziciju broj 5.

Posle osvajanja samo boda protiv Javora ekipi Andreja Černišova bila je potrebna jedna pobeda za povratak na pobednički put, a ona je večeras došla protiv Čukaričkog.

Poveli su domaću u 16' minutu (Jevtić) ali Spartak je do poravnanja došao 10 minuta do kraja prvog dela igre (Milić). Posle 1:1 na poluvremenu bolje otvaranje nastavka imao je Spartak koji je sa dva brza gola skočio na +2. U 48 Torbica je iskoristio penal, dok je tri minuta kasnije Ivanović iz igre digao svoj tim na 1:3. Do kraja meča u strelce su se upisali Fofana iz Čukaričkog (66') da bi samo minut kasnije Mudrinski ponovo podigao Spartak na +2 i to je bilo sve što se videlo od golova na ovom meču, za konačnih 2:4

Subotički tim u utorak od 16 časova očekuje duel u Kupu protiv Bačke u Bačkoj Palanci, a u 10. kolu čeka ih novo superligaško gostovanje, ovaj put u Kruševcu protiv Napretka.