Pregleda: 2529

Poraz fudbalera Spartaka na gostovanju protiv BSK (2:0)

12.05.2012. u 22:02h
Izvor: Sportske.net
Fudbaleri BSK-a iz Borče savladali su danas na svom terenu ekipu Spartaka sa 2:0, u meču 29. kola Superlige koji, doduše, nije imao takmičarski značaj.
Fudbaleri Spartaka su bili ofanzivniji u uvodnim minutima meča, a veliku priliku u 12. minutu da dođu u vođstvo propustio je Puškarić.

Ipak, prvo poluvreme nije doneo preterano zanimljiv fudbal, pa ni golove, ali u nastavku do gola ipak dolaze domaći. U 59. minutu Stamenković je glavom zatresao mrežu Subotičana, za vođstvo BSK-a od 1:0.

Samo šest minuta kasnije, Subotičani su ponovo morali da vade loptu iz mreže pošto je Vignjević postigao drugi gol za Borčane i praktično rešio ovaj meč - 2:0.

Utakmica je završena rezultatom 2:0. FK "Spartak Zlatibor voda" jdno kolo pre kraja šampionata zauzima 7 mesto sa 40 osvojenih bodova.