Pregleda: 4638

Pobeda fudbalera Spartaka protiv BSK (0:3)

04.05.2013. u 11:12h
Izvor: FK "Spartak"
Fudbaleri Spartaka pobedili su na gostujućem terenu ekipu BSK sa 0:3. Dvostruki strelac za Subotičane bio je Đorđe Despotović.

FK "Spartak Zlatibor voda" je do svog prvog gola došao u 36. minutu, kada je nakon šuta Vladimira Torbice sa 16 metara loptu odbio golman Branislav Danilović do Despotovića koji je sa pet metara lako zatresao mrežu domaćina.

Spartak je u samom finišu meča, uprkos terenskoj inicjativi BSK-a, uspeo da dođe do još dva gola, Despotović je odličnim udarcem sa ivice kaznenog prostora udvostručio prednost domachina u 90. minutu, da bi Miljan Milivojev sa sedam metara glavom savladao Danilovića u sudijskoj nadoknadi vremena.