Pregleda: 1643

Karatisti Enpija osvojili 14 medalja na Otvorenom prvenstvu Srbije

24.02.2015. u 09:44h
Karate klub "Enpi" proteklog vikenda učestvovao je na Međunarodnom karate turniru “Srbija Open 2015” koji je odžan u Beogradu. Takmičari iz Subotice osvojili su ukupno 14 medalja, od čega 6 zlatnih, 4 srebrne i 4 bronzane.

Osvajači medalja su:

Zlato: Rabti Kemal – 77 kg seniori, Vuković Đorđe – 70 kg seniori, Vuković Đorđe apsolutna mlađi seniori, Barašević Ines, mlađi seniori ekipno (Rabti Kemal, Vuković Đorđe, Grbić Vladan), juniori ekipno (Jovičić Dragoslav, Otašević Dejan, Anđelović Dimitrije)

Srebro: Jovičić Dragoslav +70 kg juniori, seniori ekipno (Rabti Kemal, Vuković Đorđe, Grbić Vladan), kadeti (Anđelović Dimitrije, Vojnić Danijel), pioniri (Cvetićanin Igor, Mišanović Stefan, Slavić Marko, Belina Nemanja)

Bronza: Vojnić Danijel - 58 kg kadeti, Grbić Sanja +54 kg kadetkinje, Cvijin Nađa pionirke kate, Slavić Marko pioniri kate

Sledećeg vikenda KK "Enpi" očekuje kontrolni turniri u rumunskom gradu Arad, na turniru "Banzai Kup", a zatim i u Banjaluci na "Banjaluka open".