• Broj pregleda: 119

Studio Moderna d.o.o.

Értékesítői Tanácsadó Call Centerben

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 10.11.2018.
Postavljeno pre 11 dana i 13 časova

Állást keres?

Ha szeretne rendszeres jövedelmet felső határ nélkül, ebben az esetben mi önt keressük!

Nyitott az új munkalehetőség mint:

Szabadkán

Legyen ön is tagja egy olyan internacionális cégnek, ami már két évtizede vezető szerepet tölt be, állandó növekedéssel és fejlődéssel.

Az ön napi feladatai:

Mindennapos kommunikáció az ügyfeleinkkel Magyarország területén, és a legismertebb brendek bemutatása: Dormeo, Delimano, Top Shop, Wellneo és Walkmaxx.

Amit önnek nyújtunk:

  • Rögtön már a megérkezés pillanatától professzionális tanfolyam, amit egy szakértői csoport végez – a tanfolyam önnek fizetett.
  • Lehetőség a felső határ nélküli fizetésre, garantált alapbér.
  • Időben és számlára érkező fizetés.

Amit még nyújtunk:

  • Kedvezmény a termékeinkre minden dolgozó számára.
  • „Smartica” kedvezménykártya, amit több mint 60 különböző helyen fel tud használni Szerbia területén: kávézók, éttermek, szépségszalonok, turisztikai irodák ....
  • Motivációs versenyek, csapatmunka, modern és kényelmes munkakörnyezetben.
  • Minden nap Önnel van a supervisor, aki segít fejleszteni az értékesítői készségeket.

Szükségünk van önre, ha:

  • Ön gondol a jövőjére, és szeretne befolyással bírni a saját fizetésére.
  • Szeret ügyfelekkel kommunikálni, segíteni nekik, hogy a mi termékeinkkel minőségesebb életet éljenek.
  • Rendelkezik csapatszellemmel és tudja milyen ereje van a csapatmunkának.
  • Szeret új dolgokat megtanulni, és kimagasló a munkakedve.
  • Van befejezett középiskolai végzettsége.
  • Folyékonyan beszél magyarul.

Nem számít: az évei száma, neme, foglalkozása, előző munkatapasztalatai.

Nem szükséges az idegennyelv-tudás, jogosítvány és a különböző tanfolyamokon szerzett diploma.

Várjuk önt

Küldje el önéletrajzát (CV) elektronikus formában, vagy a címünkre:

Studio Moderna d.o.o
24000 Szabadka Matije Korvina 17

Bármilyen kérdéssel tud hozzánk fordulni: 021/487-34-19