• Broj pregleda: 345

Royal express d.o.o.

Magacioner

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 04.04.2017.
Postavljeno pre 8 dana i 18 časova

Mi smo nova, inovativna i dinamična kompanija.

U našem timu svi smo posvećeni da našim korisnicima pružimo kvalitetnu i pouzdanu uslugu iz oblasti kurirskih usluga.

Budite deo tima.

U cilju formiranja našeg tima, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

MAGACIONER

Za gradove: Beograd, Novi Sad, Subotica, Zrenjanin, Požarevac, Aranđelovac, Čačak, Jagodina, Zaječar, Kraljevo, Kruševac, Niš i Novi Pazar

Opis posla:

  • manipulacija pošiljkama u magacinu, prijem i otpremanje robe iz magacina

Potrebni uslovi:

  • radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • da nije krivično osuđivan i da nije u krivičnom postupku
  • odgovorna i sistematična osoba
  • poželjno znanje korišćenja viljuškara

Uslovi rada:

  • redovna isplata zarade
  • stimulacije
  • prijatni uslovi za rad

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug izbora.