• Broj pregleda: 210

Enmon d.o.o.

Šef poslovne jedinice

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.07.2018.
Postavljeno pre 8 dana i 20 ─Źasova

Enmon d.o.o. zauzima poziciju lidera na doma─çem tr┼żištu u prodaji kerami─Źkih plo─Źica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji. Savremeni model organizovanja i stru─Źna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima.

Mesto rada: Subotica

Uslovi:

  • Stru─Źna sprema: Visoko obrazovanje
  • Radno iskustvo: 1 godine na istim ili sli─Źnim poslovima
  • Posedovanje voza─Źke dozvole B kategorije
  • Posebni uslovi: Osnovno znanje jednog stranog jezika (engleski)

Opis posla:

  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad zaposlenih u poslovnoj jedinici
  • Svojim saradnicima daje stru─Źna i druga uputstva u cilju efikasnosti i efektivnosti izvršavanja zadataka
  • Da realizuje ciljeve postavljene planom PJ i ostvarenje neto dobiti definisane planom poslovanja
  • Realizacija plana prometa koli─Źinski, po strukturi i vrednosno po mese─Źnoj dinamici utvr─Ĺenoj planom
  • Da kontroliše sve vrste troškova i obezbedi njihovo kretanje u planom zacrtanim okvirima
  • Obezbe─Ĺenje blagovremenih potpunih i ta─Źnih informacija prema Direktoru ili licu koga ovlaš─çuje, a vezano za poslovanje firme, a prvenstveno blagovremeno izveštavanje o negativnim tendencijama u poslovanju firme, koje mogu ugroziti ostvarenje plana
  • Daje predloge, sugestije u svim segmentima poslovne politike (politika prodaje, marketing, investicije, itd.) koji mogu unaprediti poslovanje i doprineti realizaciji postavljenih ciljeva
  • Daje konkretne zadatke zaposlenima
  • Organizuje prevoz robe
  • Brine o sigurnosti poslovnog objekta, ispravnosti htz opreme, kao i o celokupnom izgledu objekta i robe
  • Celodnevna kontrola ra─Źuna koje izvla─Źe blagajnici
  • Rešavanje reklamacija kupaca i povra─çaja robe
  • Osim gore navedenih poslova, zaposleni obavlja sve poslove koje mu dodeli nadre─Ĺeni rukovodilac, a koji su u skladu sa njegovom stru─Źnom spremom
  • Obavlja sve aktivnosti propisane u referentnoj dokumentaciji sistema upravljanja kvalitetom (procedure, uputstva, planovi) i vodi sve neophodne zapise prema tim postupcima
  • Predla┼że i u─Źestvuje u formiranju optimalnih koli─Źina robe potrebnih za ispunjenje planirane prodaje
  • Daje predloge za marketinške nastupe na regionu
  • U─Źestvuje u odabiru robe za proširenje prodajnog asortimana
  • Prati i analizira prodaju novih artikala u asortimanu i o rezultatima izveštava nadre─Ĺene
  • Predla┼że akcije za rasprodaju artikala kojima je prodaja loša ili za artikle koji se više ne proizvode

Nudimo:

  • Dinami─Źan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • Stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja prodaje
  • Izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • Stimulativnu zaradu