Pregleda: 2236

Fudbaleri Spartaka igrali nerešeno sa Radnikom (1:1)

30.11.2016. u 16:05h

Na Gradskom stadionu u Subotici odigran je meč 18. kola Superlige u kojem su se sastali Spartak Ždrepčeva krv i Radnik iz Surdulice. Iako se od gostiju očekivalo da se baziraju na odbranu svog gola, uspeli su i da se upišu na semafor.

Sudeći po igri u prvih dvadesetak minuta meča malobrojna publika na Gradskom stadionu ponadala se da bi ovo mogao biti efikasan i sadržajan fudbalski meč. Poveli su gosti u 11. minutu preko Adamovića (slobodan udarac), izjednačenje i ispostavilo se za konačnih 1:1 obezbedio je Mudrinski 5 minuta kasnije, na asistenciju Bašanovića.

Spartak Ždrepčeva krv - Radnik Surdulica 1:1 (1:1)
Mudrinski 16' - Adamović 11'

Spartak: Mirković, Mudrinski, Torbica (78' Ivanović), Bašanović, Glavčić (58' Savković), Milić, Kovačević, Ađuru, Stojković, Ćalasan, Radovanović.

Subotičke fudbalere za vikend očekuje put na jug Srbije, gde će se gostovati Novom Pazaru.