Pregleda: 1624

Fudbal: Spartak poražen od Partizana

31.03.2024. u 11:16h
Spartak je poražen sa 1:0 od Partizana u Beogradu u okviru 27. kola Superlige. Crno – beli su bolju igru krunisali pogotkom Sameda Baždara već posle 22. minuta igre i stečenu prednost sašuvali do kraja.

Od starta se krenulo ofanzivno na obe strane, viđeno je nekoliko prilika gde su se istakli Vulić i Jovanović. Ipak u 22. Minutu Partizan je iskoristio svoju priliku i došao do prednosti. Natho je uputio šut, Vulić odbranio, ali odbijenu loptu je prihvatio Baždar i poslao u mrežu – 1:0. Pokušavali su Subotičani da izjednače, nisu našli rešenje i bodovi su ostali u Beogradu.

Partizan – Spartak  1:0 (1:0)
Baždar 22'

Partizan: Jovanović, Stojković, Kovačević, Marković, Antić, Ovusu, Zahid (Trifunović), Kalulu (Severina), Natho (Kastiljo), Goh, Baždar (Nikolić).

Spartak: Vulić, Mijailović (Tomović), Bogićević, D. Kerkez (Prijović), Ćalasan, M. Kerkez (Stanojev), Đurasović (Kolins), Lukić, Mijić, Babić, Ubiparip (Mudrinski).

U narednom kolu Spartak dočekuje Radnički iz Niša,a utakmica se igra već u sredu.