Komentara: 0
Pregleda: 951

Problem sa slivnikom na parkingu ispred zgrade na Beogradskom putu

Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Održavanje vodovodne i kanalizacione mreže (čišćenje slivnika)
09. avgust 2020.
Postavi pištaljku!

Tekst pištaljke:

Ne kupi se lišće, vetar nanese na parking, napuni se slivnik...

Ugao Ulice Blaška Rajića i Beogradskog puta.

Kada zgrada (Beogradski put 71) prijavi problem - kažu nisu nadležni, onda dođu, očiste i naplate 15.000 dinara.... Naguraju nam u slivnik prema zgradi, pa opet za tri meseca sve ponovo, a 5-6 dana žabokrečina,. Smrad se širi do Fordovog servisa.

Prošli puta kada sam prijavio pomogli ste nam da izađu na teren, i izašli su, ali nažalost problem nije trajno rešen.

Reč je o loše projektovanom sistemu odvodih kanalizacionih sistema.  Kada se uradi čišćenje cisternom talog i mulj ostaju i guraju se prema zgradi.  Posle toga je potrebno čišćenje kanalizacije zgrade.  Kada se ona očisti višak mulja se gurne u deo na parkingu i tako može u nedoged. A svako čišćenje je oko 10 hiljada.  A naravno problem je i loš rad čistoće i zelenila koji ne čiste ni parking ni travnjak neće da odseku grane koje smetju itd.

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 2 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.