• Broj pregleda: 1031

WHC d.o.o.

Marketing asszisztens

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.02.2018.
Postavljeno pre 10 dana i 23 sata

Feladatok:

  • Toborzási specilaista munkársak munkájának aktív támogatása
  • Új és meglév┼Ĺ toborzási csatornák felkutatása és azok kezelése
  • Közösségi média kezelése, folyamatos frissítése a meghatározott célok függvényében
  • Adminisztratív feladatok ellátása (táblázatok, kimutatások, prezentációk készítése)
  • Marketing anyagok összeállításában részvétel
  • Toborzási kampányok tervezése és lebonyolítása
  • Részvétel új, innovatív toborzási és marketing megoldások létrehozásában és megvalósításában
  • Együttm┼▒ködés ügynökségekkel, grafikusokkal és az anyaválallattal

Elvárások:

  • A közösségi média és a hirdetési piac trendjeinek ismerete
  • Eredményorientáltság, proaktivitás, kreativitás
  • Önálló, talpraesett, sikerorientált, pozitív személyiség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Szakmai fejl┼Ĺdési lehet┼Ĺségek, tréningek

PÁLYAKEZD┼ÉK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amennyiben a hirdetés felkeletette érdekl┼Ĺdését a pályázatát az alábbi címre küldje: Szabopinter.Egon@whc.hu