• Broj pregleda: 266

Univerexport d.o.o.

Kasir - prodavac

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 21.04.2018.
Postavljeno pre 29 dana i 13 ─Źasova

Univerexport je jedan od vode─çih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 27 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz  široku prodajnu mre┼żu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupa─Źnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogu─çnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Novi Sad, Beograd, Subotica, Ada, Kikinda, Zrenjanin, Ka─ç, In─Ĺija, Nova Pazova,
Stara Pazova, Petrovaradin, Be─Źej, Ba─Źko Gradište, Sombor, Rumenka, Kanji┼ża

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stru─Źne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sli─Źnim poslovima
  • Poznavanje rada na ra─Źunaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, ─Źekovima i drugim instrumentima pla─çanja
  • Komuniciranje sa poroša─Źima u cilju pru┼żanja informacija o proizvodima i samom objektu, upu─çivanje na poslovo─Ĺu objekta u slu─Źaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potroša─Źima na kasi
  • Poslu┼żivanje potroša─Źa ┼żeljenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, pra─çenje rokova i isticanje cena

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna o─Źekivanja, prijavite se  popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta - Kasir-prodavac 317.