• Broj pregleda: 238

Trivium d.o.o.

Vámügyintéző- asszisztens (speditőr)

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 28.09.2017.
Postavljeno pre 9 dana i 6 časova

VÁMÜGYINTÉZŐ- ASSZISZTENS!

A TRIVIUM CÉGCSOPORT két évtizede aktív szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt magas színvonalú, szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

A dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk munkatársat:

a Tompai, és a röszkei határátkelőkön található kirendeltségeinkre,

Vámügyintéző-asszisztens (speditőr) pozícióba

Feladatok:

  • a vámkezelések előkészítése, lebonyolítása és ügyintézés
  • a különböző vámeljárások adminisztrációja
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása, pénztár kezelés
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • e-útdíj értékesítése

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • szerb és magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • további egy idegen nyelv középfokú ismerete
  • strukturált gondolkodás, jó elemző képesség
  • rugalmasság, önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • csapatszellem
  • jó stressz tűrő képesség
  • irodai munkatapasztalat nem követelmény, de előnyt jelent

Munkavégzés jellege:

  • folyamatos, megszakítás nélküli munkarend
  • teljes munkaidős (munkavégzés 12 órás folyamatos munkarendben történik)

Ami cégünk kínál: bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség, rendszeres bérezéssel.