• Broj pregleda: 99

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Pekar

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.10.2018.
Postavljeno pre 9 dana i 3 ─Źasa

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog uglednog klijenta, lidera u proizvodnji peciva, raspisuje konkurs za poziciju:

Pekar m/┼ż

Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin, Velika Plana

Opis posla:

  • Odmeravanje sirovina za zames
  • Vo─Ĺenje ra─Źuna o temperaturi zamesa
  • Vo─Ĺenje evidencije o umešenim zamesima
  • Pe─Źenje proizvoda u pekarskim pe─çima
  • Rad na delilici
  • Sprovo─Ĺenje mera HACCP sistema, ISO standarda i vo─Ĺenje propisane dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitet i bezbednost proizvoda za proizvodnu fazu koju je izra─Ĺivao
  • Odgovornost za poštovanje propisanih tehnoloških procedura
  • Vo─Ĺenje evidencije o utrošenim ─Źasovima rada
  • Poslovi odr┼żavanja higijene radne opreme i radnog mesta

Uslovi:

  • Minimum srednja škola
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima u industrijskoj proizvodnji
  • Spremnost na smenski rad
  • Savesnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Mogu─çnost stalnog zaposlenja
  • Obezbe─Ĺen smeštaj i hranu za zaposlene

Kontakt tel.: +381 11 30 11 914