• Broj pregleda: 168

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Magacioner u pekari

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.10.2018.
Postavljeno pre 9 dana i 3 časa

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog uglednog klijenta, lidera u proizvodnji peciva, raspisuje konkurs za poziciju:

Magacioner u pekari m/ž

Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin, Velika Plana

Opis posla:

  • Prijem gotovih proizvoda u lager magacina
  • Slaganje proizvoda u magacinu
  • Organizacija istovara i utovara  kamiona
  • Rad na skladištenju i izdavanju (smrznutih) proizvoda
  • Vođenje evidencije proizvoda,  ambalaže i paleta u magacinu
  • Organizacija i obavljanje popise ambalaže i proizvoda
  • Trebovanje potrebne ambalaže
  • Praćenje temperaturnih uslova u skladištu smrznutih proizvoda
  • Štampanje potrebnih deklaracija i vođenje stanja proizvoda u magacinu
  • Vođenje propisane dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitet uskladištenja proizvoda
  • Po potrebi upotreba viljuškara

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • Spremnost na smenski rad
  • Savesnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj i hranu za zaposlene