• Broj pregleda: 391

Stolarija Joviste

Magacioner

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 31.05.2018.
Postavljeno pre 11 dana i 15 časova

DOO JOVISTE je firma čija je osnovna delatnost proizvodnja i ugradnja PVC i ALU stolarije standardnih i vanstandardnih mera. Firma je osnovana 2007. godine.

Za izradu stolarije koristimo profile renomiranih stranih proizvođača, najsavremenije mašine sa kompjuterskim podešavanjem parametara, a tim vrhunskih majstora se brine o njihovoj kvalitetnoj i preciznoj izradi.

Zadovoljstvo kupca nam je uvek na prvom mestu. To postižemo odgovornim odnosom prema poslu, poštovanjem ugovorenih rokova isporuke i stručnom montažom.

Usled povećanog obima posla, DOO JOVISTE raspisuje konkurs za radno mesto:

MAGACIONER

Traženi uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema,
  • Najmanje dve godine radnog iskustva,
  • Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorija,
  • Korisnički nivo MS Office paketa,
  • Kandidat ne sme biti krivično osuđivan niti u procesu krivičnog postupka.

Opis posla i odgovornosti:

  • Prijem i izdavanje materijala,
  • Vođenje evidencije i prateće dokumentacije kroz program,
  • Vođenje računa o urednosti i propisnom čuvanju sredstava u magacinu,
  • Učestvovanje u popisu robe,
  • Izrada dokumentacije.

Nudimo:

  • Rad u prijatnoj atmosferi,
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj,
  • Stimulativna i redovna primanja,
  • Stalni radni odnos.