• Broj pregleda: 419

Stolarija Joviste

HR Menad┼żer

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.10.2018.
Postavljeno pre 9 dana i 4 ─Źasa

D.O.O. JOVISTE je firma ─Źija je osnovna delatnost proizvodnja i ugradnja PVC i ALU stolarije standardnih i vanstandardnih mera. Firma je osnovana 2007. godine. Za izradu stolarije koristimo profile renomiranih stranih proizvo─Ĺa─Źa, najsavremenije mašine sa kompjuterskim podešavanjem parametara, a tim vrhunskih majstora se brine o njihovoj kvalitetnoj i preciznoj izradi. Zadovoljstvo kupca nam je uvek na prvom mestu. To posti┼żemo odgovornim odnosom prema poslu, poštovanjem ugovorenih rokova isporuke i stru─Źnom monta┼żom.

Usled pove─çanog obima posla, DOO JOVISTE raspisuje konkurs za radno mesto:

HR menad┼żer

Subotica

Uslovi:

  • Visoka stru─Źna sprema (VII stepen, ekonomski ili filozofski fakultet)
  • Iskustvo u radu u sektoru ljudskih resursa (minimum 1 godina)
  • Poznavanje Zakona o radu
  • Ra─Źunarska pismenost
  • Odli─Źno znanje engleskog jezika
  • Voza─Źka dozvola B kategorije (aktivan voza─Ź)

Po┼żeljne osobine kandidata:

  • Sklonost ka organizaciji ljudi, resursa i vremena
  • Ta─Źnost, preciznost, konkretnost
  • Odli─Źne komunikacione veštine
  • Sposobnost rešavanja problema
  • Sposobnost nošenja sa stresnim situacijama na poslu
  • ┼Żelja za napredovanjem, pra─çenjem svetskih trendova u branši
  • Timski duh

Opis posla:

  • Vo─Ĺenje dokumentacije o zaposlenima
  • Sprovo─Ĺenje kompletnog procesa regrutacije i selekcije kandidata
  • Organizovanje edukacija za zaposlene
  • Briga o merama i nivou zadovoljstva zaposlenih i identifikovanje oblasti koje zahtevaju poboljšanje
  • Evaluacija rada zaposlenih
  • Savetovanje menad┼żmenta i u─Źeš─çe prilikom donošenja odluka u vezi zaposlenih

Nudimo:

  • Rad u prijatnoj atmosferi, sa mogu─çnoš─çu daljeg napredovanja i usavršavanja
  • Sigurnost unutar kompanije koja bele┼żi stalni rast i razvoj
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Stalni radni odnos