• Broj pregleda: 501

Miren d.o.o.

Tehničar proizvodnje

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 16.06.2018.
Postavljeno pre 10 dana i 14 časova

Firma za izradu, proizvodnju rezervnih delova i instaliranje procesnih sistema u industriji.

Predstavljamo siguran i pouzdan izbor za naše klijente

Za naše odeljenje proizvodnje – pogon u Subotici tražimo:

(mašinske struke)
Subotica

Opis poslova:

  • Programiranje numeričkih mašina, administriranje crteža u elektronskim formatima
  • Praćenje i predlog unapređenja na radu i održavanje mašina
  • Vođenje prateće dokumentacije, izvršenje zadataka
  • Obezbeđivanje i održavanje nivoa kvaliteta proizvodnih komponenti
  • Analiza kvantitativnih podataka na osnovu proizvedenih komponenti
  • Kontinuirano obezbeđivanje ciklusa učenja na osnovu devijacija u procesima ili komponentama
  • Pružanje podrške za podešavanje novih parametara na mašinama

Neophodni uslovi:

  • IV - stepen stručne spreme – mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
  • Poželjno radno iskustvo od najmanje godinu dana profesionalnog rada na programiranju numeričkih mašina
  • Rad na računaru MS Office, poznavanje rada u CAD (AutoCAD, SolidWorks ili slično) i CAM (SolidCam, HyperMill ili slično) softveru
  • Znanje engleskog jezika - osnovni nivo poslovne komunikacije i tehničkog razumevanja
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije sa vozačkim iskustvom

Karakteristike:

  • Spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Spremnost za stalno učenje i usavršavanje
  • Otvorenost ka usavršavanju i izražena sposobnost prenošenja znanja članovima tima
  • Izražen osećaj za odgovornost, tehnička orijentisanost, dobre komunikacione veštine

Ono što mi nudimo:

  • Rad u međunarodnom okruženju
  • Mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija, za kandidate koji uđu u najuži izbor.