• Broj pregleda: 323

Mini Pani d.o.o.

Magacioner sirovina

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 26.07.2018.
Postavljeno pre 9 dana i 16 ─Źasova

Delatnost MINI PANI d.o.o. je proizvodnja i distribucija duboko smrznutog peciva u sklopu franšiznog sistema, koji je osnovan radi pe─Źenja peciva u prodajnom prostoru partnera – primaoca franšize.

MINI PANI se nalazi u samom vrhu pekarske industrije na tr┼żištu Srbije.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Prijem, kontrola i skladištenje robe u magacin,
  • Vo─Ĺenje uredne magacinske dokumentacije i evidencije na dnevnom nivou,
  • Odgovara za ta─Źno izmerene koli─Źine prema zadatim parametrima i vodi evidenciju o istima,
  • Obezbe─Ĺuje manipulaciju robe i materijala,
  • Odr┼żava magacinski prostor i vrši sortiranje robe,
  • Stara se o higijensko-tehni─Źkoj ispravnosti robe i materijala.

Uslovi:

  • Minimum srednja stru─Źna sprema,
  • Radno iskustvo od minimum 1 godine na istim ili sli─Źnim poslovima,
  • Opšta zdravstvena sposobnost,
  • Efikasnost, samostalnost i odgovornost u radu.

Prednost:

  • Polo┼żeni ispit za upravljanje viljuškarom,
  • Znanje ma─Ĺarskog jezika,
  • Prehrambena struka.

Nudimo:

  • Zasnivanje radnog odnosa na puno radno vreme.