• Broj pregleda: 211

Forma Ideale d.o.o.

Zamenik šefa salona

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 28.09.2017.
Postavljeno pre 8 dana i 21 čas

Opis posla:

  • rukovodi radom salona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u salonu)
  • sprovodi poslovnu politiku firme, kodeks ponašanja
  • verifikuje zahteve za nabavkom sredstava rada
  • sprovodi zakonske propise u oblasti trgovine
  • vrši nadzor nad organizovanjem transporta robe kupcima
  • vrši nadzor nad kvantitativnim i kvalitativnim prijemom robe
  • sačinjava izveštaje o troškovima koji prate poslovanje u salonu
  • odgovoran je za ostvarenje planskih troškova
  • odgovoran je za stanje međuljudskih odnosa u salonu
  • daje predloge za prijem i otkaz zaposlenih
  • daje predloge za uvećanje i umanjenje zarada zaposlenih
  • ocenjuje rad zaposlenih

Uslovi za prijavu:

  • stručna sprema: VSS, VS
  • minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
  • sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem
  • jake analitičke, pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • visok nivo poznavanja rada na računaru (MS Office)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije