• Broj pregleda: 115

Bomax d.o.o.

Terenski komercijalista – Menadžer prodaje

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 27.07.2018.
Postavljeno pre 8 dana i 20 časova

“BOMAX” d.o.o. je domaća firma sa 25 godina uspešne poslovne tradicije. Predstavlja jednog od vodećih uvoznika i distributera građevinskog materijala i proizvoda za opremanje kupatila.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Više regiona Srbije: Vojvodina, Beograd (širi), Istočna Srbija, Centralna, Zapadna i Južna Srbija

OPIS POSLA:

  • Planiranje, prodaja i naplata
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Negovanje i širenje mreže kupaca
  • Redovno izveštavanje o obilasku terena i rezultatima prodaje

USLOVI:

  • Radno iskustvo u komercijali
  • Poznavanje tržišta
  • Iskustvo u vožnji i rukovanju računarom
  • Izrazito razvijene veštine komunikacije i pregovaranja

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto,
molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.