Komentara: 2
Pregleda: 1113

Problem sa stablom u ulici Jovana Mikića

Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Problemi sa stablima / živicama na javnim površinama
26. oktobar 2020.
Postavi pištaljku!

Tekst pištaljke:

Ulica Jovana Mikića, ispred broja 118 nalazi se stablo čija krošnja udara u strujne kablove. Stablo je delimično izvađeno iz korena. Podignut je trotoar i ono stoji nakrivljeno povlačeći kablove. Okolni stanari su se obraćali Komunalnoj inspekciji i JKP Čistoća i zelenilo više puta unazad nekoliko medeci. Potrebno je stablo što hitnije ukloniti kako ne bi došlo do havarije i nesrećnog slučaja. 

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 2 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.